O kancelarii

O kancelarii

Kancelaria Radcy Prawnego Marcina Olejarskiego świadczy usługi w szerokim zakresie pomocy prawnej, obejmującej zarówno kompleksową obsługę prawną przedsiębiorców, jednostek samorządu terytorialnego wszystkich szczebli, organów administracji państwowej oraz indywidualnych Klientów. Założycielem Kancelarii jest Marcin Olejarski, radca prawny wpisany na listę radców prawnych prowadzoną przez Radę Okręgowej Izby Radców Prawnych w Rzeszowie.

Celem Kancelarii jest świadczenie Klientom usług doradztwa prawnego z zachowaniem najwyższych standardów zawodowej staranności i wiedzy.

Dynamizm i elastyczność w działaniu Kancelarii na rzecz Klientów, pozwala na dostosowanie zakresu i formuły świadczonych usług do ich indywidualnych potrzeb.

Dzięki wykorzystaniu wszelkich dostępnych technologii komunikacji, w tym zwłaszcza możliwości świadczenia usług prawnych w drodze elektronicznej transmisji, dostępność naszej Kancelarii nie jest w żaden sposób ograniczona.

Kancelaria świadczy zarówno usługi w zakresie permanentnego doradztwa prawnego, jak również obsługę prawną konkretnych przedsięwzięć czy też indywidualnych zleceń.

W celu zapewnienia wszechstronnej obsługi prawnej Kancelaria w razie potrzeby współpracuje z innymi kancelariami radców prawnych i adwokatów, aplikantami radcowskimi i adwokackimi, doradcami podatkowymi oraz kancelariami komorniczymi, a także firmami zajmującymi się windykacją należności.